НОВИНИ ГРАД » Спецпроєкти » Події Регіон

Події Регіон

Події Регіон
Читати grad.ua у  

Вже понад рік події в Україні – топ-тема практично всіх світових ЗМІ. І особлива відповідальність у цих умовах лягає на плечі журналістів. І насамперед – на регіональних, які є першоджерелом інформації на місцях. Між журналістами необхідно налагодити канали комунікації, передачі інформації та домовитись про формати. Такою спільною платформою став проект «Події Регіон».

Ініціаторами синергії всіх видів регіональних ЗМІ стали Телерадіокомпанія «Град» та редакція «Одеське життя». Спільний проект реалізується за підтримки програми партнерства у сфері ЗМІ ради міжнародних досліджень міжнародного фонду IREX.

Допомога з рук в руки

Допомога з рук в руки (видео)

4.05.2023, 15:08

Волонтери міжнародного благодійного фонду «Довіра та майбутнє» піклуються про літніх мешканців Любашівки, переселенців, а також допомагають військовим.

Одеська область сьогодні є основним постачальником вітамінної продукції для всіх регіонів України

Одеська область сьогодні є основним постачальником вітамінної продукції для всіх регіонів України (видео)

1.05.2023, 12:56

У період військового стану мешканці Одеської області значно збільшили виробництво овочів. Зміна логістики, цін на добриво та обладнання, блекаути та важку роботу в теплицях не вплинули на збільшення асортименту ранніх овочів.

Як працює багатопрофільна лікарня Білгород-Дністровського у воєнний час

Як працює багатопрофільна лікарня Білгород-Дністровського у воєнний час (видео)

25.04.2023, 13:01

Лікуватися у своїй державі, у своєму місті та районі. З таким завданням сьогодні, незважаючи на війну, складності та непростий перебіг медичної реформи, справляються у лікарні Білгород-Дністровського.

Україно-молдавське чаювання

Україно-молдавське чаювання

20.04.2023, 15:54

Кулінарні майстер-класи, вірши та дружне чаюванням влаштували в молдавському селі для українських біженців.