НОВИНИ ГРАД » Новини » Літня заборона на рух вантажного транспорту запроваджується в Одеській області

Літня заборона на рух вантажного транспорту запроваджується в Одеській області

Летний запрет на движение грузового транспорта вводится в Одесской области
Читати grad.ua у  

З 1 липня на дорогах Одещини вступають у силу сезонні обмеження на рух великовантажного транспорту.

Беручи до уваги великого скупчення вантажІвок у напрямку портів Одеської області, з метою збереження дорожнього покриття у спекотний час на автомобільних дорогах регіону, вступає у силу літня заборона на рух вантажного транспорту. Пересуватися дорогами буде заборонено транспорту з фактичною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т у разі, якщо температура повітря сягатиме більше +28 градусів за Цельсієм. Про це повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.

Директор Департаменту морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв’язку Одеської ОВА, Алесандр Гайдут зазначив:

Обмеження не застосовуються до транспортних засобів спеціалізованого призначення та транспортних засобів, що здійснюють перевезення небеспечних, швидко-псувних вантажів , живих тварин і птиці, вантажів пов’язаних із запобіганням, або ліквідвцією військових, товарів подвійного призначення та/або майна, що використовується для потреб оборони, гуманітарної допомоги та людей. 

Обмеження діятиме на автомобільних дорогах загального користування державного значення. В Одеській області це траси Одеса – Рені, Київ – Одеса та Одеса – Мелітополь.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: