НОВИНИ ГРАД » Новини » Новини культури

Новини культури

Одеський міжнародний кінофестиваль 2022 проходить на кількох локаціях європейських країн

Одеський міжнародний кінофестиваль 2022 проходить на кількох локаціях європейських країн (видео)

10.08.2022, 15:32

Одна з найяскравіших подій літа у Південній пальмірі – Одеський міжнародний кінофестиваль. Щорічно він збирає найталановитіших, найвідоміших, маститих та багатообіцяючих представників кіноіндустрії як з усієї України, так і з-за кордону. Цього року все інакше.

У Будинку клоунів відбувся прем'єрний показ вистави «Єврей та Еврідіка»

У Будинку клоунів відбувся прем'єрний показ вистави «Єврей та Еврідіка» (видео)

2.08.2022, 12:46

Учасники комік-трупи «Маски» вміють викликати посмішку на обличчі кожного. І теплими суботніми вечорами у Будинку Клоунів дають вистави, піднімаючи настрій одеситам та гостям міста. На одному з них побували кореспонденти ТРК «ГРАД».

Літературне читання п'єси «Смак сонця» акторами ТЮГу

Літературне читання п'єси «Смак сонця» акторами ТЮГу (видео)

18.07.2022, 13:53

Бібліотека та театр – вдале поєднання. Це довели актори Театру юного глядача, провівши читання вистави в одній із філій Централізованої міської бібліотечної системи. Зустріч відбулася у літературному кафе «ХЛАМ».

Мистецтво на підтримку ЗСУ

Мистецтво на підтримку ЗСУ (видео)

15.07.2022, 18:20

В Одесі організували благодійну виставку-ярмарок, де кожен бажаючий міг придбати репродукції робіт відомих українських художників-ілюстраторів. Усі кошти, отримані на заході, передали на допомогу захисникам України.

Полвека на сцене: юбилей отмечает Василий Навроцкий

Півстоліття на сцені: ювілей відзначає Василь Навроцький

9.07.2022, 20:41

Одеський оперний театр запрошує публіку 10 липня на оперу Севільський цирульник. Цією виставою театр відзначає 50-річчя творчої діяльності Народного артиста України Василя Навроцького. Знаменитий бас виконає у виставі партію Базіліо.

Актеры ТЮЗа сыграли спектакль для защитников Украины

Актори ТЮГу зіграли виставу для захисників України (видео)

6.07.2022, 18:33

На сцені зоологічного парку актори Одеського театру Юного глядача показали спектакль «А ми нашу червону калину підіймемо». Таким чином працівники зоопарку та артисти вирішили сказати спасибі тим, завдяки кому, за умов війни, зоопарк продовжує працювати.

Одесситка стала лауреатом премии «Золотое яблоко»

Одесситка стала лауреатом премии «Золотое яблоко» (видео)

18.06.2022, 19:56

Оскар для женщин. В начале июня в Риме в 34-й раз отметили талантливых женщин, которые достигли успеха в разных областях. Лауреатом стала директор по научной работе Одесского музея Западного и восточного искусства Ирина Глебова.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21