НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одеські спортсмени завоювали 4 медалі зі стендової стрільби

Одеські спортсмени завоювали 4 медалі зі стендової стрільби

Одесские спортсмены завоевали 4 медали по  стендовой стрельбе
Читати grad.ua у

З 26 по 30 червня на базі спортивно-рекреаційного комплексу в селі Нещерів Обухівського району Київської області відбувся другий, фінальний, тур чемпіонату України зі стрільби стендової. Повідомляє пресслужба Відділення НОК України в Одеській області.

Понад 100 спортсменів з 8 регіонів України взяли участь у змаганнях. Спортсмени Центру олімпійської підготовки зі стрільби стендової мають наступні здобутки на «круглому стенді».

Ірина Маловічко, яка представлятиме Одещину на олімпіаді, завершила чемпіонат з результатом 275 очок і стала чемпіонкою серед жінок.

Вікторія Науменко заробила протягом змагань 257 очок і посіла друге місце серед жінок.

Іван Рагуля - новоспечений представник Одеської області підтвердив своє звання найсильнішого юніора країни. За підсумками двох турів чемпіонату здобув 280 очок і посів перше місце серед юніорів.

Іван Лоік - гідно представив Одещину на змаганнях і у підсумку виборов 2 місце на 2 мішені випередивши суперника з Донецької області.