НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Спортсмени Одеської області привезли 4 медалі з міжнародних змагань

Спортсмени Одеської області привезли 4 медалі з міжнародних змагань

Спортсмени Одеської області завоювали 4 медалі на міжнародних змаганнях
Читати grad.ua у

На першу сходинку п’єдесталу, виборовши золото, піднялися ізмаїльська боксерка Ангеліна Румянцева та Катерина Котелевська з Доброслава.

Повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Спортсменка Ангеліна Румянцева стала переможницею чемпіонату Європи серед школярів в категорії «до 51 кг», який проходив в Маріборі, а також спортсменка була визнана кращою боксеркою змагань.

У Всесвітній гімназіаді (U-15), яка проходила в Ріо-де-Жанейро Катерина Котелевська стала чемпіонкою «до 57 кг», а Давід Молодан і Іван Карпов завоювали срібло -в категоріях - «до 46 кг» і «до 48 кг» відповідно.

Зазначимо, що у підсумку змагань українські боксери з перемогою завершили виступ на Всесвітній Гімназіаді U15 в Ріо-де-Жанейро. Учнівська збірна України здобула «золото» у загальнокомандному заліку.