НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Каратистки з Одещини завоювали золото та бронзу на престижному міжнародному турнірі

Читати grad.ua у

В японській Фукуоці завершився етап Прем'єр-ліги з карате, на якому провідні каратистки Одеської області успішно виступили та завоювали 2 медалі. Україна закінчила змагання з чотирма нагородами, зокрема двома — найвищого ґатунку. Про це повідомили в Одеській ОВА.

Заслужений майстер спорту України, одеситка Анжеліка Терлюга у фіналі категорії до 55 кг з рахунком 10:2 здолала представницю Японії Шіорі Накамуру. Для Анжеліки «золото» у Фукуоці — вже 15-те в кар'єрі на рівні Прем'єр-ліги. Крім того, на попередніх змаганнях турніру одеситка здобула п'ять срібних та шість бронзових медалей.

Заслужений майстер спорту України, каратистка з Чорноморська Аніта Серьогіна виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 61 кг.

Зазначимо, що вже незабаром на наших каратисток очікують Європейські ігри, які пройдуть у Польщі 22-23 червня.