НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Стендова стрільба: Одесити завоювали історичні медалі чемпіонату світу

Стендова стрільба: Одесити завоювали історичні медалі чемпіонату світу

Читати grad.ua у

Одеські майстри стендової стрільби Ірина Маловічко і Микола Мільчев завоювали срібні медалі чемпіонату світу, який триває в Баку. Вони добилися успіху в категорії мікст на круглому стенді. Про це повідомила пресслужба відділення НОК України в Одеській області

І для Ірини Маловічко, і для її тренера Миколи Мільчева це перші нагороди такого рангу в кар’єрі. Крім того, це перша медаль чемпіонату світу на круглому стенді в історії українського спорту.

Перша медаль чемпіонату світу на круглому стенді в історії українського спортуУ фіналі одеські стрілки лише одним влучанням поступилися американцям Вінсенту Хенкоку/ Остeн Джуелл Сміт (42:43).

Зазначимо, що цього року провідні українські стендовики чотири рази виходили у фінальну частину змагань і 4 рази були четвертими: два рази Ірина в особистому турнірі (етапи Кубку світу в Досі і Каїрі), ще два рази - в міксті (в Каїрі і Європейських іграх)

Це перші медалі чемпіонату світу для Одеської області в 2023-му році в олімпійських видах програми.