НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одесити здобули призові місця на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств

Одесити здобули призові місця на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств

Троє одеситів здобули призові місця на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств
Читати grad.ua у

Спортсмени з Одещини вибороли призові місця за підсумками змагань на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА 2023 в Абу-Дабі. У ваговій категорії 44 кг чемпіонкою стала Демідова Альбіна, у категорії 48 кг срібло виборола Карауш Любов, ще одну срібну медаль приніс Гудзь Георгій у ваговій категорії 56,7 кг.

Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів проходив 2-5 серпня в Абу-Дабі, (ОАЕ) на легендарній Mubadala Arena у Zayed Sports City. Змагання проводилися за трьома віковими категоріями 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років і зібрали понад 600 спортсменів із 47 країн світу.

За підсумками чотирьох днів змагань Збірна України виборола 11 золотих, 16 срібних та 17 бронзових нагород та посіла перше загально командне місце на чемпіонаті світу. Зазначимо, що наша збірна ставала найкращою в кожен із 4 змагальних днів, також Збірна України стає найкращою на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів 3 рік поспіль.