НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одеські фігуристи здобули п’яту перемогу на міжнародних змаганнях

Одеські фігуристи здобули п’яту перемогу на міжнародних змаганнях

Одесские фигуристы одержали пятую победу на международных соревнованиях
Читати grad.ua у

Одеські спортсмени Ірина Підгайна і Артем Коваль стали переможцями «Ephesus Cup» з фігурного катання, який проходив в Ізмірі. Це вже їхня п’ята перемога на міжнародних змаганнях сезону-2023/24.

Повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Фігуристи  стали переможцями «Ephesus Cup» у змаганнях танцювальних пар, набравши свою рекордну суму балів - 160,46 (попередній рекорд – 158,69, на «Bosphorus Cup 2023», 2-3 грудня).

Зазначається, що одеські спортсмени в ритмічному танці набрали 65,05 бали і вийшли на 1-е місце, випереджаючи на 4,86 бали швейцарську пару Джіна Зендер/ Беда Леон Зібер. В довільній програмі саме швейцарці стали переможцями, випередивши українців на 0,34 бали (95,75 проти 95,41), але це не завадило одеським фігуристам піднятися на вищу сходинку.

Трійка призерів «Ephesus Cup-2024» у змаганнях серед танцювальних пар виглядає таким чином: Ірина Підгайна/ Артем Коваль – 160,46, Джіна Зендер/ Беда Леон Зібер (Швейцарія)– 155.94, Ірмак Юсел/ Даніл Пак (Туреччина) – 141,96.

Одеські спортсмени  стали переможцями «Ephesus Cup» з фігурного катання

До змагань в Ізмірі Ірина Підгайна/ Артем Коваль здобули перемоги на таких турнірах: юніорському «Гран-прі ISU» в Будапешті (20-23 вересня, 149,42), «Budapest Trophy» (13-15 жовтня, 141,44), «Pavel Roman Memorial» (10-12 листопада, 157,27) і «Bosphorus Cup» (Стамбул, 2-3 грудня).