НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одеситки стали призерками чемпіонату України із синхронного плавання

Одеситки стали призерками чемпіонату України із синхронного плавання

Одесситки стали призерами чемпионата Украины по синхронному плаванию
Читати grad.ua у

У Києві 14-16 грудня проводився командний чемпіонат України із синхронного плавання. Одесу на турнірі представляли вихованки Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Чорноморець». Повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Одеські спортсменки блискуче виступили на змаганнях, виборовши 10 медалей: одну золоту, п’ять срібних та чотири бронзових.

Одеські спортсменки – переможниці чемпіонату України із синхронного плавання_3

Владислава Кочерба стала чемпіонкою України в сольній програмі та срібною призеркою у змаганнях технічних груп, довільних груп та акробатичних груп. Єлизавета Сєдова та Софія Саруханян здобули срібні медалі в комбінованій програмі та бронзові нагороди у змаганнях довільних і технічних груп.

Крім того, за підсумками змагань Владиславу Кочербу було включено до основного складу національної збірної команди України.