НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одеський дзюдоїст став срібним призером Кубка Європи

Одеський дзюдоїст став срібним призером Кубка Європи

Одесский дзюдоист стал серебряным призером Кубка Европы
Читати grad.ua у

У словенському містечку Подчетртек 15-16 червня відбувся черговий етап Кубка Європи з дзюдо. У турнірі взяли участь 324 спортсмени із 29 країн Європи. Про це повідомляє Одеська міська рада.

Вихованець Одеської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №4, багаторазовий призер юніорських та молодіжних Кубків Європи Ігор Цуркан відмінно виступив на дорослих змаганнях, виборовши срібну нагороду в категорії 81 кг.

Зазначимо, що загалом збірна України з дзюдо здобула 4 медалі на етапі Кубка Європи в Словенії. Золото виборов Заур Дуньямалієв. У фіналі вагової категорії до 100 кг він переміг Віктора Адама зі Словаччини. Окрім Ігоря Цуркана ще одну срібну нагороду завоював Олексій Моїсеєв у ваговій категорії понад 100 кг. Бронзу отримав Сергій Неботов. У загальнокомандному заліку Україна посіла 4-те місце.