НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одесити завоювали медалі чемпіонату Європи з таїландського боксу

Одесити завоювали медалі чемпіонату Європи з таїландського боксу

Одесситы завоевали медали чемпионата Европы по таиландскому боксу
Читати grad.ua у

Українська національна збірна з таїландського боксу взяла участь у чемпіонаті Європи - 2023. У скарбничці українських тайбоксерів - 4 золотих, 3 срібних та одна бронзова медалі. Про це повідомляє Одеська міська рада.

Чемпіонат Європи серед дорослих з таїландського боксу муей тай 7-14 грудня відбувся в турецькій Анталії.

У складі збірної України на цьому турнірі виступали спортсмени федерації таїландського боксу муей тай Одеської області. Так, Авакова Анна стала срібним призером Чемпіонату Європи, а бронзову медаль, виборов Володимир Артеменко.

Золотими призерами Чемпіонату Європи 2023 стали: Сердюк Михайло та Приймачів Олег (Полтавська область), Шелеско Дмитро та Скуріхін Єгор (Харківська область). Також, у скарбничці збірної України срібні медалі, завойовані Михайленко Анастасією (Київ) та Єфименко Олександром (Дніпропетровська область).

У підсумку Україна стала першою в командному заліку. Із семи фінальних сутичок українські спортсмени перемогли у чотирьох.