НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Кубок Європи зі скелелазіння: дві медалі здобули одеські спортсмени

Кубок Європи зі скелелазіння: дві медалі здобули одеські спортсмени

Читати grad.ua у

2-3 вересня в італійському місті Казалеккіо-ді-Рено відбувся етап Кубка Європи зі скелелазіння.

Серед сотні спортсменів із 18 країн світу у змаганнях взяла участь і збірна України у складі 7 спортсменів.

Вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №12 м. Одеси Костянтин Павленко став срібним призером етапу Кубка Європи зі скелелазіння у дисципліні «швидкість». У фіналі 24-річний Костянтин лише 0,05 секунди програв іншому українцеві – Ярославу Ткачу.

За підсумками Кубка Європи-2023 у загальному заліку Костянтин посів третє місце – 2715 очок. На другий рядок п'єдесталу піднявся також одеський скелелаз, вихованець ДЮСШ №12 18-річний Григорій Ільчишин – 2820 очок.

Перше місце виборов переможець етапу змагань – Ярослав Ткач (2960 очок).