НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одеський спортсмен став призером чемпіонату Європи

Одеський спортсмен став призером чемпіонату Європи

Читати grad.ua у

Вихованець СДЮСШОР «Динамо» 18-річний Олексій Грабаров фінішував другим на дистанції 400 м комплексним плаванням, встановивши при цьому особистий рекорд. Завдяки цьому, спортсмен став срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів, який відбувається в Белграді. Це поки найвища нагорода в кар’єрі хлопця.

Плавець Олексій Грабаров Від старту до фінішу фіналу на дистанції 400 м комплексом Олексій боровся за перше місце з італійцем Емануеле Потенцою.

Зазначимо, що чемпіоном Європи на цих змаганнях став інший український плавець - Олександр Желтяков з Дніпра, встановивши при цьому рекорд України і рекорд юніорських чемпіонатів Європи.