НОВИНИ ГРАД » Новини » Події » В Одесі ліквідували масштабний call-центр

В Одесі ліквідували масштабний call-центр

В Одессе ликвидировали масштабный call-центр
Читати grad.ua у  

В офісі працювали понад сімдесят осіб віком від 18-ти до 30-ти років. Незаконно отримавши банківські дані іноземних громадян, фігуранти вивели на підконтрольні рахунки майже 1,5 мільйона гривень. Серед потерпілих - клієнти банків США, Франції, Великобританії, Іспанії, Польщі, Об’єднаних Арабських Еміратів та інших країн.

Зловмисники купували у «DarkNet» бази даних клієнтів банківських установ з їхніми номерами карток, строком їх дії, CVV-кодами тощо. Після цього телефонували чи писали їх власникам повідомлення про виграш значних коштів, а для їх отримання необхідно було назвати код, зазначений в sms.

Насправді ж це був одноразовий пароль перевірки, за допомогою якого зловмисники привʼязували картки потерпілих до своїх гаманців Apple та Google Pay і виводили їх кошти на підконтрольні рахунки, заздалегідь відкриті на підставних осіб в українських державних банківських установах.

Для припинення злочинної діяльності поліцейські провели ряд обшуків на території міста Києва, Сумської, Черкаської та Одеської областей, в ході яких вилучили комп'ютерну техніку та мобільні телефони з інформацією, яка підтверджує факт вчинення злочинів.

Слідчі повідомили чотирьом особам про підозру у вчиненні крадіжки в умовах воєнного стану та несанкціонованого втручання в роботу інформаційно-комунікаційних систем. Фігурантам загрожує до восьми років позбавлення волі.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: