НОВИНИ ГРАД » Новини » Події » Позбавлення волі загрожує двом жителям Одещини за систематичне домашнє насильство

Позбавлення волі загрожує двом жителям Одещини за систематичне домашнє насильство

Лишение свободы грозит двум жителям Одесской области за систематическое домашнее насилие
Читати grad.ua у  

Житель Ізмаїла, влаштовував своїй матері сварки, лаявся та погрожував їй фізичною розправою через те, що вона висловлювала своє невдоволення його аморальним способом життя.  А от житель Саф’янівської громади сварився зі своєю дружиною, нецензурно виражався у її бік через незадоволення спільним побутом та ревнощі.

Повідомили у ГУНП в Одеській області.

Обидва чоловіки перебувають на профілактичному обліку Ізмаїльського районного відділу поліції за категорією «кривдник». Відносно них поліцейські складали протоколи за вчинення домашнього насильства. Суд стягував з правопорушників штрафи. Жителя Ізмаїла після цього притягнули ще й до кримінальної відповідальності, бо він не припинив домашнє насильство і його протиправні дії набули систематичного характеру. За це суд виніс чоловіку покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.

Начальник слідчого відділу Ізмаїльського районного відділу поліції Анатолій Маршавка розповів:

На початку цього року потерпілі знову звернулися до поліції. Оскільки домашнє насильство в обох випадках стало систематичним, слідчі розпочали провадження за статтею 126-1 Кримінального кодексу України. Зібрали достатньо доказів і повідомили фігурантам про підозру в умисному систематичному вчиненні психологічного насильства щодо матері та дружини, що призвело до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілих. Чоловікам загрожує покарання у вигляді громадських робіт строком від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до двох років. Досудове розслідування щодо громадянина, який кривдив дружину, вже завершено і обвинувальний акт скеровано до суду. Щодо чоловіка, який ображав матір, слідство ще триває.

Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: