Позбавлення волі загрожує двом жителям Одещини за систематичне домашнє насильство
![Лишение свободы грозит двум жителям Одесской области за систематическое домашнее насилие](/uploads/mini/big/626/46daea76.jpg)
Житель Ізмаїла, влаштовував своїй матері сварки, лаявся та погрожував їй фізичною розправою через те, що вона висловлювала своє невдоволення його аморальним способом життя. А от житель Саф’янівської громади сварився зі своєю дружиною, нецензурно виражався у її бік через незадоволення спільним побутом та ревнощі.
Повідомили у ГУНП в Одеській області.
Обидва чоловіки перебувають на профілактичному обліку Ізмаїльського районного відділу поліції за категорією «кривдник». Відносно них поліцейські складали протоколи за вчинення домашнього насильства. Суд стягував з правопорушників штрафи. Жителя Ізмаїла після цього притягнули ще й до кримінальної відповідальності, бо він не припинив домашнє насильство і його протиправні дії набули систематичного характеру. За це суд виніс чоловіку покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.
Начальник слідчого відділу Ізмаїльського районного відділу поліції Анатолій Маршавка розповів: