Mercedes виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з маршруткою
![Mercedes виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з маршруткою](/uploads/mini/big/8b3/18.jpg)
ДТП сталося напередодні увечері на вулиці Грушевського. Зіткнулися легковий автомобіль Mercedes та маршрутний автобус БАЗ.
За попередньою інформацією патрульної поліції, водій Mercedes не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся з автобусом. До лікарні доставили водія та пасажира легкового автомобіля та водія автобуса.
Обставини аварії з'ясовуються.