1 квітня театр «Маски» даруватиме подарунки на Дерибасівській
![1 апреля театр «Маски» будет дарить подарки на Дерибасовской](/uploads/mini/big/a09/vlcsnap-2024-04-01-13h36m45s854.jpg)
1 квітня в театрі «Маски» глядачам покажуть комедію - притчу «Одеський підкидьок». Квитки на виставу можна було придбати в касах театру, але як зауважив народний артист України Борис Барський, добрі, щирі сюрпризи в столиці «Гуморини» відбуваються і у воєнний час. Він розповів про подарунок, який театр «Маски» приготував жителям міста до свята сміху:
Наше місто прихистило дуже багато людей, які втратили житло, роботу, бізнес, наголошує Борис Барський. Нині велика кількість переселенців, які хотіли б прийти до театру «Маски», але не мають такої матеріальної можливості.
Ті, кому пощастить 1 квітня на Дерибасівській отримати в подарунок квитки до театру «Маски», зможуть побачити одну з багатьох іскрометних, легендарних, витончених вистав, сповнених відомим одеським гумором.