НОВИНИ ГРАД » Новини » Кримінал » Затримано палія електропідстанції в Одеській області

Затримано палія електропідстанції в Одеській області

Задержан поджигатель электроподстанции в Одесской области
Читати grad.ua у  

Служба безпеки затримала ворожого диверсанта, який підпалював стратегічні енергооб'єкти в Одеському регіоні. Громадянин сусідньої європейської країни, який проживав в Україні та працював на ФСБ.

У середині квітня цього року він вилив 5 каністр із бензином на технологічне обладнання двох місцевих електропідстанцій, чим спровокував там пожежі. Тоді сталося загоряння силових трансформаторів, які забезпечують електроживлення восьми населених пунктів регіону.

За даними слідства, організатором диверсії є мешканець із сусідньої країни Східної Європи. У злочинному світі він має статус «смотрящого» у двох прикордонних містах поблизу України.

Він був завербований ФСБ і навесні цього року отримав завдання щодо вчинення серії підпалів в Одеській області, повідомили в СБУ. Для цього залучив свого спільника, який мав посвідку на проживання в Україні. За наявними даними, після скоєння злочину виконавець сподівався приховано виїхати за кордон. Але був затриманий на місцевій автотрасі.

Наразі зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській області спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: