НОВИНИ ГРАД » Новини » На Одещині зростає рівень захворювання на грип та ГРВІ - за тиждень на 14,5%

На Одещині зростає рівень захворювання на грип та ГРВІ - за тиждень на 14,5%

На Одещині зростає рівень захворювання на грип та ГРВІ - за тиждень на 14,5%
Читати grad.ua у  

У жовтні в Україні почався епідемічний сезон, тобто серед населення зростає кількість респіраторно-вірусних сезонних захворювань, як ГРВІ, COVID-19 та грип. За останній тиждень, порівняно з попереднім, рівень захворюваності на Одещині зріс на 14,5%. Ріст спостерігався, як серед дітей на 13%, так і серед дорослого населення – на 17,6%.

Про це повідомляє Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб.

По адміністративним територіям зростання відмічається у п’яти районах, але найбільше у Білгород-Дністровському (у 2,3 рази) та Березівському (в 1,9 рази). На двох територіях (Болградський, Ізмаїльський) захворюваність знизилась на 14,7% та 9,1% відповідно.

Із загальної суми захворілих на ГРВІ на COVID-19 прийшлося до 8%. Захворюваність на коронавірусну хворобу також зросла на 54,5% за рахунок дітей, де ріст у 2,7 рази, серед дорослих зростання на 39,4%.

За словами фахівців, з початку епідсезону зареєстровано 2 лабораторно підтверджених летальних випадки від COVID-19, це особи у віці 65 років і старше.

Згідно з вірусологічним моніторингом в області спостерігається циркуляція вірусів не грипозної етіології (риновірус, парагрип та SARS CoV-2) з превалюванням останнього.

За даними лікувально-профілактичних закладів щеплено проти грипу 143 особи, у тому числі 107 медичних працівників.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: