НОВИНИ ГРАД » Новини » В Одесской области - 38 жертв гриппа

В Одесской области - 38 жертв гриппа

Читати grad.ua у  

По данным облуправления СЭС, по состоянию на 8 февраля с начала эпидсезона в Одесской области от последствий гриппа скончались 38 человек. Лидия Степанова, начальник управления организации санэпиднадзора УСЭС в Одесской области: З початку епідсезону зареєстровано 38 випадків від ускладнень грипу (пневмонія серед дорослого населення). У цих випадках лабораторно підтверджено вірус грипу «А – H1N1» (пандемічний). Усі випадки пов’язані з занадто пізним зверненням за медичною допомогою.

Уровень заболеваемости гриппом и ОРВИ растет, в основном среди детей, хотя эпидпорог еще не превышен.

Лидия Степанова, начальник управления организации санэпиднадзора УСЭС в Одесской области: Загальний рівень захворюваності на грип та гострі респіраторно-вірусні інфекції станом на 8 лютого по Одеській області нижче епідемічного порогу на 40,7%. Перевищення епідемічного порогу відзначається тільки - на одній адміністративній території – у Білгород-Дністровському районі. У зв’язку з чим на цій території діють заходи оперативного плану з боротьби з грипом.

Лидия Степанова, начальник управления организации санэпиднадзора УСЭС в Одесской области: У місті Одесі за останній тиждень порівняно з попереднім спостерігалось зниження захворюваності – серед дорослого населення. Утім, серед дітей (до 18 років) захворюваність зросла. За даними моніторингу вірусологічних досліджень серед населення спостерігається одночасна циркуляція вірусів грипу «А» та «Б». Обстежено 771-у особу, з них – у 271-му випадку виділено вірус грипу, у тому числі вірус грипу «пандемічний» - 97,6%.

На территории Одесской области продолжаются ограничительные мероприятия по снижению заболеваемости гриппом и ОРВИ: действует масочный режим, ограничено посещение больных пациентов в отделениях стационаров, усилен противоэпидемический режим.

На территории Одесского региона приостановлены занятия в 81-й школе, и в 15-и классах 10-и школ (больше всего школ закрыто в Измаиле, Измаильском районе, г.Южном).

По данным облСЭС, возросла и заболеваемость острыми кишечными инфекциями.


Похожие новости
СМИ Украины:

Загрузка...