НОВИНИ ГРАД » Новини » Епідситуація в Одесі: купатися в морі та ловити рибу поки що заборонено

Епідситуація в Одесі: купатися в морі та ловити рибу поки що заборонено

Епідситуація в Одесі: купатися в морі та ловити рибу поки що заборонено
Читати grad.ua у  

Проби морської моди в Одесі беруться на пляжах Ланжерон, Лузанівка, Аркадія, на 10-й, 16-й станції Великого Фонтану та на Дачі Ковалевського. Після екологічної катастрофи через підрив Каховської ГЕС фахівці у червні фіксували зниження рівня солоності морської води більш ніж удвічі, забруднення моря за такими показниками, як залізо, нітрити, нітрати, нафтопродукти. З кінця червня якість морської води покращується, констатують фахівці Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Що стосується дослідження на холеру та холероподібні вібріони, то за час, після катастрофи, не було жодного випадку виділення холери у морській воді.

За минулий тиждень захворюваність на гострі кишкові інфекції в Одесі знизилася на 14,5 % і склала 70 випадків, з яких 56% – це діти. Випадків холери не зареєстровано.

Фахівці ще раз нагадали одеситам та гостям міста про необхідність правильно харчуватися, особливо у спеку. Залишаються актуальними всі правила належного зберігання та термічної обробки продуктів перед вживанням.

Перевагу слід віддавати тушкованим, а не смаженим стравам, а також вживати більше води. До речі, щодо останньої, то питна вода знаходиться на постійному контролі і відповідає нормі.


Похожие новости

Коментарі
СМИ Украины:

Загрузка...