НОВИНИ ГРАД » Новини » Перше з початку війни судно вийшло з Одеського порту

Перше з початку війни судно вийшло з Одеського порту

Перше з початку війни судно вийшло з Одеського порту
Читати grad.ua у  

Сьогодні, 1 серпня, о 09:15 з Одеського порту вийшло перше судно з українським продовольством - повідомляє міністр інфраструктури України Олександр Кубраков на фейсбук-сторінці.

За даними міністра, мова йде про судно RAZONI, яке під прапором Сьєрра-Леоне зараз прямує в порт Тріполі в Лівані. Воно буде рухатися по коридору, безпека якого підтверджена нашими партнерами-гарантами - ООН і Туреччиною. На його борту 26 тисяч тон української кукурудзи.

Також повідомляється, що RAZONI пройде інспекцію в Стамбулі, перш ніж відправитися в Ліванський Тріполі. Очікується, що судно Razoni під прапором Сьєрра-Леоне прибуде на інспекцію в турецькі води 2 серпня.

Міністр також повідомив, що в портах Великої Одеси ще 16 суден вже чекають на свою чергу. Паралельно надходять нові заявки на прибуття суден для завантаження агропродукцією.

Нагадаємо, експорт зерна розпочався згідно «зернової угоди» між Україною, Росією, Туреччиною та ООН. Контроль за роботою морського коридору і безпекою операції покладено на координаційний центр в Стамбулі.

 


Похожие новости

Коментарі
СМИ Украины:

Загрузка...
[not-category=17,18,19,56] *}