НОВИНИ ГРАД » Новини » В Одессе будут поддерживать предпринимателей

В Одессе будут поддерживать предпринимателей

В Одессе будут поддерживать предпринимателей
Читати grad.ua у  

Одесский горсовет запускает программу поддержки малого и среднего бизнеса. Как собираются поддержать предпринимателей, рассказали на брифинге.

Одесский горсовет запускает программу поддержки малого и среднего бизнеса, сообщил на брифинге Виталий Савич, директор Департамента экономического развития Одесского городского совета:

Ми розуміємо що обігових коштів зараз у бізнеса нема да, тому їм треба починати робити якісь закупівлі. Тому ми робимо або фінансову підтримку цих підприємств на 2 роки, або ми можемо перекрити відсоткові ставки по кредитам. Вони приходять в банк беруть позику а ми перекриваємо усі відсотки.

В такое сложное время необходимо как можно быстрее возобновить работу предприятий – подчеркнул Виталий Савич.

Ми розумієм що в нас є декілька статей надходження це на податок на доходи фіз осіб. Тому чим більше буде працювати тим більше буде доходи до бюджета. Навіть якщо раніше був єдиний податок 5% зараз 2% ми розуміємо що 2% або 5% від нічого це нічого. Тому наша задача щоб в тихи районах де немає активних бойових дій почав працювати бізнес.

Что касается логистических компаний, которые раньше использовали морские пути доставки грузов – сегодня они переориентируются на сухопутные маршруты и также понемногу возвращаются в рабочий режим.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: