НОВИНИ ГРАД » Новини » Первый Президент независимой Украины в Одессе

Первый Президент независимой Украины в Одессе

Первый Президент независимой Украины в Одессе
Читать grad.ua в  

Леонид Кравчук высаживал деревья в образованном недавно сквере Мира. Первый президент независимой Украины, председатель Совета мира приехал в Одессу презентовать свою новую книгу и пообщаться с жителями города.

Сам Леонид Макарович признался, что тоже очень любит Одессу, и приезжать сюда ему всегда приятно, ведь одесситы являют собой пример стойкости и стремления к свободе. 

Леонид Кравчук – Первый Украины 1991 – 1994 г., глава организации «Совет мира»:

Одеса загалом вільне місто, місто свободи, вся історія Одеси – це історія боротьби за свободу, щастя і добро народу, тому я вважаю, що треба брати приклад з одеситів, як треба жити і боротися. Але в нас сьогодні проблем більше, ніж бажань, тому треба поєднувати, бажання мають бути реалістичними, тоді ми досягнемо того, що ми хочемо жити в мирі, спокої, злагоді і в добробуті. 

Леонид Макарович принял участие в акции – посадке деревьев в Сквере Мира. Вопрос мира и спокойствия в нашей стране  сегодня, как нельзя более актуален – считает Леонид Кравчук. 

Леонид Кравчук – Первый Украины 1991 – 1994 г., глава организации «Совет мира»:

Настав час вибору – або війна, або мир, Україна за мир, а хто за війну? Не буду зараз називати, адже Париж покаже хто за війну. Мир – то є гостра потреба України, не тільки України але й Росії, не тільки Росії, а й Європи, тому що тліє вогнище маленьке всередині Європи на Донбасі, тліє, і найменші якись негаразди можуть призвести до конфлікту великого, тому Європа має знати, історія нас вчить, що з маленького конфлікту може статись великий. Я думав, що так і Путін, Кремль думає, нажаль, вони не шукають шляхи до миру, а шукають шляхи до конфронтації. 

Также в Одессе Леонид Кравчука презентовал свою новую книгу «На перехрестях української історії».


Похожие новости

Коментарі
СМИ Украины:

Загрузка...