НОВИНИ ГРАД » Новини компаній » Постачання газу для бізнесу: комфортна співпраця
Поставка газа для бизнеса: комфортное сотрудничество
Читати grad.ua у  

Природний газ одна із найважливіших ресурсів. Це ефективне джерело енергії, без якого важко уявити життя кожної людини. Для підприємців дуже важливо знайти відповідального та надійного постачальника блакитного палива, що надає якісні послуги за конкурентними цінами. Однією з таких компаній є "Тепла". З 2015 року вона активно освоює ринок та співпрацює як із великими підприємцями, так і з представниками невеликих приватних бізнесів, які лише починають розвивати свою справу.

Ключові нюанси формування вартості газу

Енергетична компанія «Тепла» наголошує на прозорості бізнес-відносин між споживачем та постачальником. При цьому її фахівці завжди шукають індивідуального підходу до вирішення завдань клієнта. Співробітництво суворо регламентується законодавчими нормами. Однак клієнтоорієнтовані компанії, такі як «Тепла», враховують сучасні реалії, пропонуючи вигідні тарифи на постачання газу. Їх формування здійснюється з урахуванням наступних нюансів:

 • вартість енергоресурсу за його видобутку;
 • транспортні витрати;
 • витрати на розподіл газу серед абонентів;
 • націнка, сплата ПДВ та ін.

Варто враховувати і той факт, що ціни на ринку газу постійно змінюються. Саме тому енергетична компанія «Тепла» пропонує тарифи, які розроблені з урахуванням потреб конкретного підприємства. Таким чином, вдається досягти «золотої середини» за вартістю послуг, які максимально вигідні для бізнесу.

Поставка газа для бизнеса: комфортное сотрудничество

Ефективна співпраця з надійним постачальником

Щоб бізнес був успішним, важливо мінімізувати витрати, зокрема природного газу. Тому головною метою фахівців компанії «Тепла» є розробка вигідних тарифів щодо надання якісних послуг на постачання блакитного палива.

Перед тим, як підписати договір, аналізується діяльність компанії. Лише після цього розробляються індивідуальні умови постачання газу з урахуванням потреб конкретного бізнесу.

Комплексне вирішення завдань клієнта фахівцями компанії «Тепла» дозволяє налагодити довготривалу співпрацю з підприємцями, для яких важлива не лише вартість послуг, а й якість. Серед найвідоміших бізнес-партнерів можна виділити такі:

 • "Оболонь";
 • "Верес";
 • "Сільпо";
 • "Клуб сиру";
 • "Епіцентр" і т. д.

«Тепла» відкрита до співпраці не лише з великими підприємствами, а й із ФОП. Щоб замовити газ для бізнесу, достатньо виконати кілька дій:

 1. Подати заявку на сайт компанії, залишивши дані для зворотного зв'язку.
 2. Підписати договір на постачання газу, який буде розроблено з урахуванням вимог клієнта.
 3. Замовити потрібну кількість енергоресурсу.

Двосторонній договір є одним із головних документів, який регламентує бізнес-відносини між постачальником та споживачем. Тому фахівці компанії перед підписанням документа обговорюють усі можливі нюанси та форс-мажори. Особлива увага приділяється обговоренню спірних ситуацій, і навіть способам вирішення. Ці механізми фіксуються у договорі.

Прозорість фінансових відносин, суворе дотримання норм законодавства, індивідуальний підхід до вирішення завдань клієнта, всебічна допомога – далеко не всі переваги співпраці з компанією «Тепла». Підписавши договір на постачання газу, клієнт завжди отримує якісні послуги в обумовлені терміни, що є запорукою успішного ведення бізнесу, а також дозволяє заощадити гроші та час підприємця.
Схожі новини

Коментарі