Огляд мінеральних добрив. Питання та відповіді про «Нітроамофоску-М» від «Тетра-Агро»
Вибір мінерального добрива відіграє ключову роль у підвищенні врожайності. Саме міндобриво допомагає забезпечити необхідний процес живлення рослин, сприяє їх інтенсивному росту та розвитку. Головне завдання будь-якого аграрія — правильно обрати цю продукцію, орієнтуючись на особливості вирощуваних культур й ґрунту, а також результати, які хочеться отримати у підсумку. Сьогодні у рамках огляду мінеральних добрив ми поговоримо про Нітроамофоска-М — мінеральне добриво від українського виробника “Тетра-Агро”.
Що таке нітроамофоска?
Це комплексне мінеральне добриво, до складу якого входять азот, фосфор, калій. Випускається у гранулах, які мають світло-рожевий або білий колір. У продуктовій лінійці популярного вітчизняного виробника “Тетра-Агро” продукт представлено під назвою Нітроамофоска-М. Його збагачено мінеральними речовинами, макро- та мікроелементами, які дозволяють отримати максимальний результат — багатий і якісний врожай.
Нітроамофоска-М розроблена як універсальне добриво для усіх сільськогосподарських культур.
До переваг цього міндобрива Тетра-Агро відносимо:
- Універсальне застосування для будь-яких сільськогосподарських рослин.
- Нейтралізацію кислотності ґрунту.
- Збільшення родючості ґрунту до 70% (для отримання такого результату варто дотримуватися норм використання).
- Запобігання вимиванню органічних речовин з кореня рослин.
За відгуками аграріїв, Нітроамофоска-М добре зберігається на складі: не демонструє сегрегації. Саме тому, залишки добрива можна успішно використовувати у наступному сільськогосподарському сезоні.
Як правильно застосовувати Нітроамофоску-М?
Це добриво можна вносити в ґрунт механізовано, використовувати на домашніх господарствах та у промислових масштабах. При цьому Нітроамофоска-М добре підходить як для основного внесення, так і для підживлення у важливі періоди розвитку тих чи інших культур.
Приблизні норми внесення нітроамофоски:
- ячмінь та пшениця – від 100 до 300 кг на 1 га;
- зернові культури (ярі) – від 100 кг на 1 га;
- соняшник – від 150 до 400 кілограмів на 1 га;
- овочі (цибуля, картопля, морква) – 200-600 кг на 1 га.
Точний розрахунок варто проводити, враховуючи кліматичні умови, склад ґрунту, особливості сільськогосподарської культури, розмір запланованого врожаю, культури, які були висаджені на ділянці раніше та інші фактори.
Бажаємо щедрих врожаїв!