НОВИНИ ГРАД » Новини компаній » Перевезення вантажу будь-якої складності та масштабів у Києві

Перевезення вантажу будь-якої складності та масштабів у Києві

Читати grad.ua у  

Досить розвинена мережа автомобільних доріг дає можливість якісно та швидко здійснювати вантажоперевезення у столиці країни. Перевезення вантажу в Києві — ефективне вирішення будь-яких завдань, пов'язаних із транспортуванням вантажів. Компанія «Давай Переїдемо» готова запропонувати сучасний, зручний сервіс, а також надає комплексний підхід до квартирного, офісного переїзду, перевезення особистих речей, меблів та техніки. Грамотно організований процес дозволяє максимально позбавити клієнта від майбутніх клопотів.

Перевозки груза любой сложности и масштабов в Киеве

Вантажні перевезення: правильний підхід до організації переїзду

Компанія «Давай Переїдемо» надає послуги з вантажних перевезень у столиці. Досвідчений персонал оперативно перевезе офісні меблі, доставить товар у вказане місце, допоможе швидко переїхати з квартири в нове місце. Автопарк відрізняється величезною різноманітністю моделей різної тоннажності - від невеликих машин 1,5 до 20 тонн габаритів. Це дозволяє вирішувати різноманітні завдання, пов'язані з транспортуванням вантажів.

У компанії можна замовити такі види послуг:

 • квартирні, офісні, дачні переїзди;
 • перевезення побутової техніки, меблів, дорогої відеоапаратури;
 • транспортування особистих речей, кондиціонерів;
 • можна перевезти великий холодильник, велосипед, тренажери;
 • вантажоперевезення будівельних матеріалів з гіпермаркету;
 • доставка різних товарів до точок продажу.

Вантаж перевезти можна будь-яких розмірів та типу. Правильно організувати швидкий квартирний переїзд із необхідністю транспортування великої кількості коробок, окремих ящиків, побутової техніки та іншого можуть професіонали компанії.

Особлива увага приділяється при перевезенні антикварних речей, крихких товарів, музичних інструментів, зокрема піаніно. Якщо необхідно доставити громіздкий сейф, використовується машина з гідробортом, а для перевезення роялю найкраще скористатися послугою із замовленням бригади вантажників, які дбайливо зафіксують вантаж на автомобіль та проконтролюють збереження його цілісності на всьому шляху.

Основні переваги співпраці з «Давай Переїдемо»

Замовляючи вантажоперевезення компанії, клієнт отримує якісний сервіс за доступною ціною. Багато жителів Києва встигли вже оцінити гідні послуги. Вони звертаються повторно, якщо хочуть замовити безпечне та надійне перевезення вантажів.

Звертаючись до компанії «Давай Переїдемо», замовник отримує:

 • Вигідні тарифи. Вартість формується з урахуванням типу машини, її вантажопідйомності. На підсумкову вартість також впливає загальний час, необхідний виконання перевезення.
 • Оперативність. Фахівці приймають замовлення швидко з практично миттєвим опрацюванням заявки, що забезпечує транспортування вантажів у мінімально короткі терміни. Незалежно від завдання, авто подається строго в обумовлений час.
 • Відвертість, чесність. Компанія цінує репутацію, завжди йде назустріч клієнту, враховує його побажання та потреби.
 • Грамотна побудова маршруту. Фахівці підбирають оптимальний маршрут для перевезення у кожному окремому випадку.
 • Кваліфіковані водії та вантажники. Персонал знає все про роботу зі складними, тендітними, великогабаритними, цінними вантажами. Використання якісного пакування гарантує збереження речей від випадкових механічних пошкоджень. Водії добре знають місто, якщо потрібно, об'їдуть будь-які пробки.

Компанія приділяє велику увагу технічному стану власного транспорту, що гарантує абсолютне вилучення несправності автомобіля під час перевезення. Терміни, способи оплати, процес перевезення вантажів обговорюються з менеджером через зворотний зв'язок після отримання заявки на офіційному сайті. "Давай Переїдемо" - це гарантована точність виконання замовлення в обумовлені терміни.
Схожі новини

Коментарі