НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одеські шаблістки завоювали у складі збірної України золоту медаль

Одеські шаблістки завоювали у складі збірної України золоту медаль

Одесские саблистки завоевали в составе сборной Украины золотую медаль
Читати grad.ua у

В заключний змагальний день етапу Кубка світу з фехтування на шаблях, що проходить у болгарському Пловдиві, одеські шаблістки Олена Кравацька і Аліна Комащук з Ольгою Харлан і Юлією Бакастовою, завоювали у складі збірної України золоту медаль командного турніру.

Повідомляє Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Українська команда розпочала виступи перемогою над Алжиром (45:35), після чого у чвертьфіналі змусили скласти зброю представниць США (45:38). За вихід у фінал наша команда впевнено розібралася з першим номером посіву збірною Францію (45:38), а у поєдинку за золото здолали команду Іспанії.

Українські шаблістки тріумфували на Кубку світу у Болгарії

Для українських шаблісток це третя командна медаль Кубка світу в сезоні після срібла в Афінах і бронзи в Сінт-Нікласі й перша перемога з травня 2023 року, коли було здобуто золото в Батумі.

Українські шаблістки тріумфували на Кубку світу у Болгарії_1

Відзначимо, що перед Олімпійськими іграми в Парижі на команду шаблісток ще очікує чемпіонат Європи в Базелі (19-22 червня).