НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Спортсменки із Чорноморська стали чемпіонками України з пляжного волейболу

Спортсменки із Чорноморська стали чемпіонками України з пляжного волейболу

Спортсменки из Черноморска стали чемпионками Украины по пляжному волейболу
Читати grad.ua у

Змагання відбулися в Києві з 2 по 4 травня. Найсильніша жіноча пара Одеської області Єва Сердюк та Дар’я Романюк у фіналі перемогла дует із Запоріжжя Тетяну Лазаренко та Софію Курнікову, яка була посіяна під першим номером з рахунком 2:0 (21:18, 21:17).

Повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Нагадаємо, що чорноморський дует чемпіонок світу серед юніорів 2022 року відновив спільні виступи після більш ніж річної перерви. Цього року Єва з Дар’єю вже завоювали бронзові медалі туру категорії «Мастерс» чемпіонату України і виграли чемпіонат України серед юніорів (U-21).

Цією перемогою дівчата завоювали путівку на чемпіонат Європи в цій віковій категорії, який відбудеться в турецькому місті Термал з 6 по 9 червня.