НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одесит встановив національний рекорд на чемпіонаті Європи

Одесит встановив національний рекорд на чемпіонаті Європи

Читати grad.ua у

Одеський спортсмен Вадим Науменко увійшов в топ-4 на молодіжному чемпіонаті Європи в Дубліні, встановивши національний рекорд. Повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

20-річний динамівець посів 4-е місце на свої основній дистанції 200 м комплексом, показавши результат 2.00,03. Таким чином, він на 0,40 секунди перевершив свій же рекорд України, який встановив 4 травня цього року на чемпіонаті України. Нагадаємо, що олімпійський норматив в цьому виді складає 1.57,94.

Вадим Науменко увійшов в топ-4 на молодіжному чемпіонаті Європи в ДублініПереможцем фінального запливу молодіжного Євро-2023 на 200 метрів комплексним плаванням став представник Південної Африки – Метью Сейтс (1:57.78 хвилини). Другим та третім фінішували Рон Полонський із Ізраїлю (1:58.07 хв) та угорський плавець Габор Зомборі (1:59.17 хв) відповідно.

Зазначимо, що одеській плавець встановлює рекорд України на дистанції 200 метрів комплексним плаванням вже втретє у кар'єрі.