Одесит під виглядом благодійника ошукав 25 мешканців різних областей
![Одесит під виглядом благодійника ошукав 25 мешканців різних областей](/uploads/mini/big/4e5/328932_haker_it_illyustratsii__vzlom_programist_hakerstvo_kompyyuternaya_gramotnosty_programirovanie_kompyyuter_haker_250x0_4033_2689_0_0.jpg)
Поліцейські викрили 27-річного одесита у шахрайстві. Аферист під вигаданими іменами розміщував оголошення у загальнодоступних групах у месенджерах і соціальних мережах про дарування неіснуючих дитячих меблів, одягу, візків, пральних машин, холодильників, двоспальних і двоповерхових ліжок. Зацікавлені в речах люди зверталися до «благодійника». В переписці той запевняв, що має і готовий переслати поштою речі, які їм потрібні, тільки для оплати доставки необхідно перевести на банківську картку гроші.
Двадцять п’ять громадян з різних куточків країни погодилися на умови зловмисника і переказали гроші на вказаний ним рахунок. Правопорушник загалом отримав від людей більше двадцяти тисяч гривень, та перестав виходити з ними на зв’язок.
Не дочекавшись обіцяних речей та зрозумівши, що стали жертвами шахрая, потерпілі звернулися до поліції. Поліцейські встановили особу та місцезнаходження правопорушника, чоловіку повідомили про підозру. Слідство триває.