НОВИНИ ГРАД » Новини » Події » Реконструкція шкільного спортмайданчика: посадовицю сільради підозрюють у заволодінні 1,7 млн гривень

Реконструкція шкільного спортмайданчика: посадовицю сільради підозрюють у заволодінні 1,7 млн гривень

Посадовицю сільради підозрюють у заволодінні 1,7 млн гривень
Читати grad.ua у  

На Одещині правоохоронці повідомили про підозру начальниці Управління освіти, культури, молоді та спорту однієї з сільрад у Білгород-Дністровському районі та підрядниці за фактами заволодіння бюджетними коштами, фальсифікації документів та їх використанні.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Жінки заволоділи бюджетними коштами під час виконання робіт з реконструкції багатофункціонального спортивного майданчика із штучним покриттям в освітньому закладі Білгород-Дністровського району. Загальна вартість робіт за договорами становила понад 5 млн гривень. При цьому підприємниця завищила обсяг фактично виконаних робіт та їх вартість на 1,7 млн гривень, що призвело до безпідставного перерахування коштів на рахунок ФОП.

Наразі вирішується питання щодо обрання керівниці Управління запобіжного заходу. Стосовно посадовиці у суді вже перебуває обвинувальний акт за фактами службового підроблення та заволодіння 3,5 млн грн бюджетних коштів на фіктивному ремонті спортмайданчиків закладів освіти.

Її відсторонено від займаної посади, а підрядниця на даний час перебуває у розшуку.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: