НОВИНИ ГРАД » Новини » В Україні накрили масштабне підпільне виробництво одягу та взуття відомих брендів

В Україні накрили масштабне підпільне виробництво одягу та взуття відомих брендів

В Украине накрыли масштабное подпольное производство одежды и обуви известных брендов
Читати grad.ua у  

Детективи викрили масштабне підпільне виробництво взуття та одягу відомих міжнародних брендів. Фабрики та склади, на яких вироблялася та зберігалася підроблена продукція, знаходилися у Миколаївській та Одеській областях. Повідомляє Бюро економічної безпеки України.

На підпільних виробництвах працювали понад 100 співробітників без відповідного документального оформлення. Жодних податків фабрики не сплачували. Для промислового виробництва підроблених товарів понад 15 відомих брендів використовували професійне обладнання, а виготовлену продукцію зберігали на складах. Надалі її продавали по всій Україні. Щомісячний оборот підпільного виробництва орієнтовно становив понад 10 млн гривень.

Правоохоронці провели обшуки на фабриках і складах та вилучили обладнання для пошиття, станки, фасувальні коробки, наклейки, етикетки та емблеми з логотипами відомих торговельних марок, сировину та продукцію без документального підтвердження її походження. Попередня вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 20 млн гривень.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: