НОВИНИ ГРАД » Новини » Захоплення «курортної» нерухомості: на Одещині судитимуть депутата облради

Захоплення «курортної» нерухомості: на Одещині судитимуть депутата облради

Захват «курортной» недвижимости: в Одесской области будут судить депутата облсовета
Читати grad.ua у  

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно депутата Одеської обласної ради та чотирьох учасників організованої групи за фактами фальсифікації документів та їх використання, шахрайського заволодіння державним майном, службового підроблення, а також легалізації майна, одержаного злочинним шляхом. Про це повідомили в Одеській Обласній Прокуратурі.

За даними слідства, депутат розробив схему незаконного збагачення через реєстрацію права власності на об’єкти нерухомості та земельні ділянки, що прямо або опосередковано були власністю держави та територіальних громад. До свого «бізнес-плану» чиновник залучив свою дружину та підібрав співучасників із кола близьких та довірених осіб.

Спільники підшукували бази відпочинку в курортних районах області та «вільні» земельні ділянки сільськогосподарського призначення у межах низки ОТГ Роздільнянського району. Потім на підставі сфальсифікованої документації реєстрували право власності підконтрольними співучасникам особами в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У такий спосіб протягом 2019-2023 років обвинувачені заволоділи 78 земельними ділянками сільгосппризначення загальною площею 271 га та базою відпочинку Укрпошти на березі моря в Затоці. Цими діями державі та територіальній громаді спричинено майже 24,6 млн гривень збитків.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: