НОВИНИ ГРАД » Новини » Програма підтримки ветеранів: «Незламна кав'ярня» як приклад успішного бізнесу
Програма підтримки ветеранів: «Незламна кав'ярня» як приклад успішного бізнесу
![Программа поддержки ветеранов: «Незламна кав'ярня» как пример успешного бизнеса](/uploads/mini/big/9a1/vlcsnap-2023-12-05-17h16m07s540.jpg)
Сприяння розвитку підприємницької ініціативи серед учасників бойових дій, які повернулися з фронту, є важливим напрямом роботи служби зайнятості. Одесит Андрій Копиця, учасник бойових дій, за рахунок мікрогранту планує розвивати свій бізнес.
Кав'ярня «Незламна кав'ярня» вже працює, і її господар, після співпраці зі службою зайнятості, вже сам може консультувати військовослужбовців, як створити бізнес за допомогою держави.
У рамках державної програми «Гранти для ветеранів та подружжя» служба зайнятості сприяє адаптації українських військовослужбовців до умов і вимог сучасного ринку праці. У тому числі на основі створення або розвитку власної справи учасниками бойових дій або членами їхніх сімей.