НОВИНИ ГРАД » Новини » В Одесі медики «швидкої» успішно провели рідкісну операцію

В Одесі медики «швидкої» успішно провели рідкісну операцію

В Одесі медики «швидкої» успішно провели рідкісну операцію
Читати grad.ua у  

Днями бригада Підстанції №6 Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області в черговий раз успішно встановила внутрішньокістковий доступ пацієнтові. Про це повідомляє пресслужба Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області.

Допомога медиків швидкоїБригада у складі лікаря Гончарука Івана Миколайовича, фельдшера Біднюка Вадима Івановича і водія Короля Віктора Івановича надавала допомогу чоловікові, що перебував у стані коми, причини якої не вдалось встановити.

В практиці екстреної медичної допомоги системи внутрішньокісткового доступу EZ-IO використовуються нещодавно. Це специфічна медична маніпуляція, яка вимагає практики та вправності. Вона розроблена для ситуацій, коли периферійний кровообіг майже відсутній і забезпечити внутрішньовенний доступ не представляється можливим. У випадку з цим пацієнтом внутрішньовенний доступ забезпечити було фізично неможливо. Тож для подальшої діагностики та лікування внутрішньокістковий доступ був безальтернативний.

Допомога медиків швидкої_1До речі, за останні два місяці тільки в Одесі таку маніпуляцію було виконано більше 10 разів.


Схожі новини

Коментарі
СМИ Украины:

Загрузка...