НОВИНИ ГРАД » Новини » Через Дністровський лиман запустять пасажирські перевезення на катерах з підводними крилами

Через Дністровський лиман запустять пасажирські перевезення на катерах з підводними крилами

Через Дністровський лиман запустять пасажирські перевезення на катері
Читати grad.ua у  

Через Дністровський лиман на Одещині між містами Овідіополь та Білгород-Дністровський запустять регулярні пасажирські перевезення на катерах з підводними крилами. Про це повідомляє Промисловий Портал.

В Одеській районній військовій адміністрації повідомили, що днями було підписано спільний наказ Одеської та Білгород-Дністровської районних військових адміністрацій та ОСУВ «Одеса». Маршрут вже відпрацьовано в тестовому режимі аби врахувати безпекові вимоги військового командування. «Нібулон» - компанія-перевізник, провела відповідні роботи з підготовки судна, промірів глибин та тралення акваторій.

За один рейс скористатися послугами катера зможуть до 50 осіб. Пасажирське судно буде відправлятися від причалу №1 у Білгород-Дністровському до причалу «Нова пристань» в Овідіополь мінімум 3 рази на день та 3 рази у зворотному напрямку.

катерЗа словами начальника Одеської РВА Юрія Крука, робота цієї переправи дасть можливість людям за 20-30 хвилин пересісти у Овідіополі на місцеві автобуси та дістатися Одеси приблизно за годину. Вже найближчим часом сполучення запрацює.

Вперше за останні 20 років виконання пасажирських перевезень через Дністровський лиман між Овідіополем та Білгород-Дністровським було розпочато минулого року. За час курсування було перевезено понад 8 тис. пасажирів.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: