НОВИНИ ГРАД » Новини » Ще на двох трасах в Одеській області встановлять TruCAM
Ще на двох трасах в Одеській області встановлять TruCAM
![Ще на двох трасах в Одеській області встановлять TruCAM](/uploads/mini/big/6c2/1665671682.jpg)
На трасах Одеса-Южне та Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші поліцейські контролюватимуть швидкість руху за допомогою приладів TruCAM.
Штраф за перевищення швидкості можна сплатити на місці або через програму Дія – розповіла Алла Марченко, начальник прес-служби Управління патрульної поліції на Одещині.
Нагадаємо, що в Одесі, як і раніше, працюють камери автоматичної фіксації перевищення швидкості. Повідомлення про штрафи за порушення надходять водіям у додатку Дія.