НОВИНИ ГРАД » Новини » Семирічна одеситка заново вчиться ходити
Семирічна одеситка заново вчиться ходити
![Семирічна одеситка заново вчиться ходити](/uploads/mini/big/551/vlcsnap-2023-03-15-15h00m45s283.jpg)
Замість ніжки – сучасний біонічний протез. Семирічна Олександра Паскаль втратила ногу внаслідок ракетного удару по Затоці минулого року.
Спеціальний протез для дівчинки сконструювали та виготовили спеціалісти Одеського медичного центру протезно-ортопедичної допомоги.
Наразі Сашко проходить реабілітацію. І лікарі впевнені, що сучасний протез допоможе Олександрі повернутися не лише до повноцінного життя, а й до професійних тренувань із гімнастики, якою вона займається з трьох років.
Такий сучасний біонічний протез дуже дорогий. Батьки Олександри придбали його частково коштом держави та міста, частково, за рахунок благодійників. Зібрати додаткову суму допомогли міські чиновники.