НОВИНИ ГРАД » Новини » Опасный вызов: в Одесской области напали на бригаду скорой

Опасный вызов: в Одесской области напали на бригаду скорой

Читати grad.ua у  
В Черноморске пьяный мужчина напал на бригаду экстренной медицинской помощи, которая приехала на вызов к его матери. Произошло нападение 28 октября около 3 часов ночи.

Как сообщила в Facebook и.о. министра здравоохранения Ульяна Супрун:
Фельдшер бригади отримав закриту черепно-мозкову травму, струс мозку та численні забої, водій – забої та садна голови.
На місце події одразу викликали поліцію, Службу громадської безпеки та ще одну бригаду швидкої. Постраждалих госпіталізували, на даний момент вони проходять додаткові обстеження. Поліція затримала нападника. 

Мужчина, во время нападения, находился в состоянии алкогольного и наркотического опьянения.
Ситуація, коли нападають на лікарів екстреної медичної допомоги, які щодня рятують людські життя, неприпустима. Найгірше, що такі випадки непоодинокі по всій країні. Упродовж 2013 –2017 років в Україні було зареєстровано 543 злочини, вчинені проти життя і здоров’я медичних працівників під час виконання ними службових обов’язків, троє із яких померли.

Минздрав собирается усилить защиту медиков.
Зокрема — запровадити супровід медичного працівника, за його зверненням представниками Національної поліції України. Також встановити кримінальну відповідальність за погрози та посягання на життя медичних працівників під час виконання ними службових обов’язків.
Наразі у Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 6311 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безпечних умов надання медичної допомоги», який включено до порядку денного.
Вы поддерживаете реформирование службы скорой помощи?
ДА
НЕТ
ДА 0%
НЕТ 0%
-11

Похожие новости
СМИ Украины:

Загрузка...