НОВИНИ ГРАД » Новини » 17 червня рано вранці ворог атакував Одесу

17 червня рано вранці ворог атакував Одесу

атака по Одессе 17 июня
Читати grad.ua у  

17 червня з 04:30 до 05:00 збройні сили РФ здійснили масовану атаку ударними безпілотниками по Одесі. Внаслідок атаки загинула 60-річна місцева мешканка, ще 14 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Продовжуються пошуки ще однієї людини, яка не виходить на зв'язок. Інформація щодо інших можливих постраждалих уточнюється. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Внаслідок удару по місту пошкоджено цивільну інфраструктуру, зокрема низку багатоквартирних житлових будинків, два з яких частково зруйновано, інклюзивно-ресурсний центр для дітей, дитячий садок, приміщення комунального підприємства, гаражі та приватні автомобілі. На місці події виникли пожежі, які ліквідували рятувальники.

Постраждала одна із найстаріших лікувальних закладів в Одесі – міська інфекційна лікарня. Пошкоджено понад 100 вікон та двері у чотирьох корпусах. На щастя, обійшлося без жертв.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: