» » » Табачная контрабанда – в центре Одессы

Табачная контрабанда – в центре Одессы

Табачная контрабанда – в центре Одессы

Сегодня утром инспекторы полиции совместно с сотрудниками службы ГФС остановили автомобиль Nissan Juke.

В легковом автомобиле, остановленном для проверки возле железнодорожного вокзала, полицейские обнаружили партию сигарет без акцизных марок. всего в авто находилось более 4800 пачек табачных изделий.

Водитель не смог объяснить происхождение товара внутри своего автомобиля.

Мужчина будет привлечен к ответственности, согласно ст.484 Таможенного кодекса (хранение, перевозка или приобретение товаров, транспортных средств коммерческого назначения, ввозимых на таможенную территорию Украины вне таможенного контроля или с сокрытием от таможенного контроля).

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter


Похожие новости

Комментарии

 1. Пользователь dmzzzgym offline
  dmzzzgym20 сентября 2019 12:40

  Обратите внимание на схему контрабанды под прокуроской крышей

  На території Одеської області діє корумповане злочинне угруповання з числа співробітників прокуратури Одеської області та співробітників ВБ ДФС, яка зловживаючи своїм службовим становищем організувала злочинну схему незаконного заволодіння (привласнення) товарами народного споживання з ухиленням від обов'язкових митних платежів, а також подальшого переміщення вантажу з метою розкрадання та збуту на території України, які прибувають на територію України через морські торговельні порти м. Одеси та Одеської області шляхом морських контейнерних перевезень, що завдає значної матеріальної шкоди Державному бюджету України.

  Стало відомо, що з цією метою заступник начальника Департаменту – начальник відділу Генеральної прокуратури України Приз Андрій Андрійович, вступивши в злочинну змову з заступником прокурора Одеської області Добросердовим Артуром Ренатовичем, спільно з начальником слідчого Управління та процесуального керівництва прокуратури Одеської області Літваком Олегом Михайловичем, слідчим слідчого Управління та процесуального керівництва прокуратури Одеської області Довгальовим Ігорем Валерійовичем, Патраманським Михаілом та іншими прокурорами зазначеного управління, вступивши в злочинну змову з представниками комерційних структур (суб’єктів зовнішньо економічної діяльності), невстановленими особами по кримінальному провадженню № 42019000000000164.

  Постановою заступника начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів НП України Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури ГП України Цирюлік О.А. від 25.10.2018 року матеріали досудових розслідувань №4216000000003646 та № 42017160000001686 були об`єднанні у матеріали досудового розслідування №4216000000003646.

  Постановою старшого прокурора групи прокурорів - прокурор відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів НП України Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Добривечір М. від 22.01.2019 року було виділено з кримінального провадження №4216000000003646 матеріали, що стосуються кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем невстановленими службовими особами Одеської митниці ДФС за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 ч.2 КК України та присвоєно новий реєстраційний номер №42019000000000164.