НОВИНИ ГРАД » Статті » Чому масляні фільтри WIX - найкращий вибір для авто
Почему масляные фильтры WIX — лучший выбор для авто
Читати grad.ua у  

Олійні фільтри WIX - компоненти мастильної системи силового агрегату, розроблені для оптимального захисту двигуна автомобіля відомим брендом AFFINIA GROUP INC. Вони виготовляються із міцних матеріалів, що відповідають суворим вимогам продуктивності та безпеки. В основі виробів - інноваційна конструкція з високоефективним фільтруючим елементом, який затримує тверді частинки, шлам та інші забруднення, запобігаючи передчасному зносу та виходу з ладу найважливіших вузлів двигуна. Пристрої WIX забезпечують надійне очищення масла, продовжують термін його служби та знижують частоту заміни. Це робить їх ідеальним вибором для сучасних автомобілів.

Конструкція обладнання

Щоб забезпечити високий рівень фільтрації, виробники виготовляють масляний фільтр WIX з таких компонентів:

  1. Корпус. Зроблений із міцного скловолокна, армованого сталевою сіткою, здатного витримувати високий тиск. Товщина стінок становить 0,6 мм, забезпечуючи надійний захист від протікання та корозії.
  2. Фільтрувальний елемент. Виконується із щільно упакованого волокнистого матеріалу із площею фільтрації до 5000 см². Виріб затримує до 96% частинок розміром 20 мікронів.
  3. Антидренажний клапан Деталь, яка запобігає зворотному потоку масла з фільтра при зупинці двигуна.
  4. Кільця ущільнювачів. Компоненти виготовляються з нітрильного каучуку з високою стійкістю до дії масел та температур. Вони забезпечують герметичні з'єднання між фільтром і патрубками, запобігаючи витоку.
  5. Нагвинчувана кришка. Міцна різьбова кришка із сталі з антикорозійним покриттям дозволяє легко та безпечно встановити запчастину на місце, забезпечуючи надійне ущільнення.

Переваги масляних фільтрів WIX

При розробці автомобільних фільтрів для олії WIX застосовуються передові технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити бездоганну роботу пристроїв навіть у екстремальних умовах експлуатації. Подвійно ламіновані сполуки гарантують абсолютну герметичність, запобігаючи витоку олії. Продукція проходить численні випробування на автоматизованих стендах, виключаючи можливість шлюбу. Використання сучасних полімерних матеріалів замість металевих компонентів дозволило знизити вагу фільтрів без шкоди для їхньої міцності та полегшити подальшу утилізацію. Високоміцний корпус витримує тиск понад 21 бар, стійкий до вібрацій, корозії та деформацій навіть при екстремальних навантаженнях. Рельєфні перфоровані осердя залишаються стабільними при перепадах тиску, забезпечуючи надійну роботу фільтра.
Схожі новини

Коментарі