НОВИНИ ГРАД » Статті » Чому на паливних фільтрах не можна економити, якщо у вас дизельний двигун

Чому на паливних фільтрах не можна економити, якщо у вас дизельний двигун

Читати grad.ua у  

Економічність і довговічність — найголовніші переваги дизельного двигуна, і забезпечує їх його паливна система. Якщо ця система працює неідеально, дизель втрачає всі свої плюси і може стати великою проблемою. Тому важливо не тільки обирати якісне пальне (це аксіома для будь-якого двигуна), але й правильно «готувати» це пальне для використання. Мова йде про паливні фільтри, які для дизельних моторів мають дуже велике значення.

Найгірше, що може статися у разі з бензином — через засмічення палива мотор заглухне. Треба буде замінити паливний фільтр та почистити фільтр паливного насоса. Все! Однак у дизельному моторі через високий тиск пального найменше забруднення руйнує і паливний насос, і форсунки, ремонтувати які вийде недешево. Щоб уникнути небажаних наслідків, фільтр дизельного палива має виконувати свою роботу бездоганно.

Як обрати паливний фільтр для дизеля

На Avto.pro ви можете знайти велике різноманіття паливних фільтрів на Ланос, серед яких розбірні, у яких замінюється тільки фільтруюча частина, і ті, які змінюються повністю. Конструкція залежить від моделі і марки мотора. Однак склад фільтруючого елементу залишається на ваш розсуд, а це найважливіше питання. Виготовити речовину, яка зможе ефективно затримувати усі включення, а також понад 90% води, і при цьому бути стійкою до впливу нафтопродуктів і тиску — складна задача. Якісні фільтри досить дорогі у виробництві, тому і для покупця вони бути дешевими не можуть. Дешеві фільтри, як правило, працюють деякий час, але потім у неочікуваний момент просто відмовляються виконувати свою функцію — і пощастить, якщо все утримане сміття не відправиться прямиком у паливо.

Топливные фильты для дизеля

Але крім ціни при виборі якісного паливного фільтра для дизеля слід звернути увагу на наступні моменти:

  • Клас фільтрації — здатність фільтра утримувати частинки різного розміру. Чим вище клас фільтрації, тим краще він фільтрує паливо.
  • Матеріали. Якісний паливний фільтр виконаний із міцної пластмаси, металу та міцної тканини, щоб гарантувати тривалий термін служби.
  • Бренд. Краще вибирати фільтри від відомих виробників, які мають гарну репутацію на ринку.
  • Відгуки. Щоб вибрати фільтр, який добре зарекомендував себе на практиці, не будуть зайвими рекомендації інших власників дизельних автомобілів.

Обирайте фільтр уважно, та не забувайте змінювати його вчасно, адже тільки це гарантує, що ви отримаєте усі переваги, обіцяні виробником!
Похожие новости

Коментарі
[not-category=17,18,19,56] *}