НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Команда одеських батутисток завоювала золото Кубка України

Команда одеських батутисток завоювала золото Кубка України

Команда одесских батутисток завоевала золото Кубка Украины
Читати grad.ua у

В Одесі 14-17 травня відбувся Кубок України зі стрибків на батуті. У турнірі взяли участь 55 найсильніших спортсменів з 5 областей України. Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Одесу представляли вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1. В індивідуальних стрибках Андрій Кучеренко виборов бронзову нагороду, а Софія Аларова зайняла перше місце.

У синхронних стрибках пара одеських спортсменок Вероніка П'ятакова та Софія Аларова здобула срібні нагороди, поступившись 0,4 бала спортсменкам з Миколаєва. Крістіна Кожанова та Софія Лобань вибороли бронзові медалі.

У командних змаганнях серед жінок одеські спортсменки Софія Лобань, Вероніка П'ятакова, Софія Аларова та Крістіна Кожанова на одне очко випередили команду Миколаєва та також стали переможницями Кубка України.