НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Уродженка Одеси пробилася до півфіналу Australian Open-2024
Уроженка Одессы пробилась в полуфинал Australian Open-2024
Читати grad.ua у

Даяна Ястремська стала першою представницею України, яка пробилася до 1/2 фіналу одиночного розряду Відкритого чемпіонату Австралії.
В матчі 1/4 фіналу австралійського мейджора 23-річна уродженка Одеси перемогла 19-річну чешку Лінду Носкову, яка перед цим вибила Еліну Світоліну.

Чвертьфінальний поєдинок між Ястремською та Носковою тривав 1 годину 20 хвилин і завершився тріумфом українки з рахунком 6:3, 6:4.

Виходом до півфіналу австралійського мейджора Даяна встановила історичне досягнення для українського тенісу. Ястремська – перша українка, яка зіграє в 1/2 фіналу на Australian Open. Також вона друга українка після Світоліної, хто доходив до півфіналу турніру серії Grand Slam. До цього її найкращим досягненням був 4-й раунд Wimbledon-2019.

У 1/2 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії Ястремська позмагається з переможницею матчу між «нейтральною» росіянкою Анною Калінською та Чжен Ціньвень з Китаю.