НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одесит став чемпіоном Всесвітніх ігор з єдиноборств

Одесит став чемпіоном Всесвітніх ігор з єдиноборств

Читати grad.ua у

У столиці Саудівської Аравії Ель-Ріяді з 20 по 30 жовтня проходить World Combat Games 2023.У рамках цього міжнародного мультиспортивного фестивалю відбуваються змагання із 16 різних видів єдиноборств. Україну на Іграх представляють 57 спортсменів у 11 видах спорту.

Повідомляє Одеська міська рада.

У складі національної збірної команди України успішно виступив одеський спортсмен, майстер спорту України міжнародного класу Іван Малін (тренери - Магомед Магдієв та Лернік Мусаелян).

У змаганнях з греплінгу в категорії до 100 кг одесит здобув впевнену перемогу та виборов золоту медаль.

Після чотирьох днів українська збірна очолює загальний медальний залік, маючи у своєму доробку 20 нагород, із яких: 10 золотих, 7 срібних і 3 бронзових нагород.