Змагання з кінного спорту
![Змагання з кінного спорту](/uploads/mini/big/f95/vlcsnap-2023-09-14-16h07m22s530.jpg)
Незважаючи на складнощі і воєнний стан, багато спортивних організацій продовжують працювати, адже заняття улюбленою справою знижує стрес і дає позитивні враження. У кінноспортивному комплексі «Аріон», так само тривають тренування і заняття іпотерапією.
Минулі клубні змагання з виїздки - принесли вихованцям медалі та спортивні розряди.
Успішно виступили одеські спортсмени і в Молдові, привізши з Кишинева медалі та призи.