НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Україна посіла третє підсумкове місце на Європейських іграх-2023

Україна посіла третє підсумкове місце на Європейських іграх-2023

Читати grad.ua у

За підсумком двох змагальних тижнів у Польщі, українські спортсмени завоювали 41 медаль (22 золоті, 12 срібних та 8 бронзових нагород), що дозволило нашій країні посісти третє підсумкове команде місце.

У змаганнях на III Європейській іграх  взяли участь 7 тисяч атлетів із 48 країн, що змагалися у 28 видах спорту. Спортсмени Одеської області зробили величезний внесок у загальнокомандний успіх України.

Так, із 12 спортсменів Одещини, які представляли Україну на цих змаганнях, чотири спортсмени піднялися на медальний п'єдестал:

Анжеліка Терлюга здобула золото у змаганнях з карате (вагова категорія до 55 кг).

Анжеліка ТерлюгаІгор Любченко став найкращим у змаганнях з таїландського боксу Муей Тай (вагова категорія до 67 кг).

Ігор Любченко Аніта Серьогіна стала срібною призеркою з карате (вагова категорія до 61 кг).

Аніта Серьогіна

Також бронзова медаль з легкої атлетики в активі 21-річного Владислава Шепелєва, який виступав у змаганнях з потрійного стрибку.